sejedrenge.dkOUTLET
-45%
Dino skjulested
Se flere billeder
Playmobil

Dino skjulested

UDSALG
247,00 kr449,95 kr
Annonce Køb her
Fri fragt over kr. 799Fri fragt over kr. 799
Hurtig leveringHurtig levering
90 dages returret90 dages returret

Beskrivelse

Playmobil Dino skjulested. Kategori: Byggesæt. Tilbud: nu 247.00 kr. (regalo 45% fra 449.95 kr.) Dybt inde i det skjulte dinosaur-tilflugtssted afdækker forskeren endnu flere mysterier. Raslende blade og fjerne kald leder ham gennem den tætte vegetation, mens han studerer de unge dinosaurer i deres stille tilflugtssted. For hver note, han tager, dukk Køb hos Eurotoys.

Ofte stillede spørgsmål

Hvad er navnet på produktet?

Produktet hedder Dino skjulested.

Hvad koster Dino skjulested?

Dino skjulested koster 247,00 kr.

Hvilket mærke står bag Dino skjulested?

Dino skjulested er fra mærket Playmobil.

Hvad er EAN / Produktid for Dino skjulested?

EAN / Produktid for Dino skjulested er 13-072069.

Hvilken kategori tilhører Dino skjulested?

Dino skjulested findes i kategorien Byggesæt.

Hvor kan jeg købe Dino skjulested?

Du kan købe Dino skjulested hos Eurotoys.

Er Dino skjulested på tilbud?

Ja, Dino skjulested er sat ned fra 449,95 kr til 247,00 kr – en besparelse på 45%.

Du er måske interesseret i

SPAR 19%
Autocamper
Playmobil

Autocamper

VEJL. PRIS 599,00 kr
488,00 kr